603 526 915
600 077 368

Współpraca

W ciągu 20 lat istnienia w Polsce GRUBE stało się synonimem innowacyjnego spojrzenia na gospodarkę leśną. Będąc częścią europejskiego koncernu GRUBE KG wspieramy polskie leśnictwo dostarczając sprzęt niezbędny na każdym etapie administrowania zasobami leśnymi. Nasza oferta w pełni zaspokoi potrzeby każdego drwala, ogrodnika i miłośnika przyrody.

www.grube.pl

wsa

Wielkopolska Szkoła Arborystyki to szkoła, która powstała w celu kształcenia osób zawodowo zajmujących się drzewami. W swojej ofercie posiadamy także pokazy i szkolenia dla miłośników drzew np. fotografów przyrody, ornitologów oraz innych badaczy. Wielostopniowe  kursy z zakresu arborystyki, pozwalają na dostosowaniu przekazywanej wiedzy w zależności od posiadanego już doświadczenia kursantów. Szkolenia mają na celu nie tylko poprawienie jakości pracy, ale także poziomu bezpieczeństwa osób pracujących na drzewach przy pomocy technik linowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie pielęgnacji drzew oraz przeprowadzanych kursów.

www.kursy-drzewa.pl

Firma Strefa Zieleni to jedna maszyna, w której każdy  ma swoje zadanie. Zieleń to strefa, w której dobrze się czujemy, w której realizujemy nasze pasje. Połączyło nas zamiłowanie do przyrody, które z czasem przerodziło się w misję wprowadzania zieleni w miejsca tam, gdzie jej najbardziej brakuje. Działamy na terenie Poznania, Kościana, Krotoszyna. Firma powstała w 2011 roku. Jesteśmy absolwentami Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (kierunków Ogrodnictwo o specjalności Kształtowanie Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu), wiedzę uzupełniamy w czasie rozmaitych szkoleń i konferencji.

www.strefa-zieleni.com.pl

Przypominamy o zbliżających się szkoleniach

Facebook